Dobroprajný list kamarátom Slovákom

Autor: Martin Agner | 17.12.2013 o 0:22 | (upravené 17.12.2013 o 2:23) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  127x

Milí priatelia, chcem vám len popriať k nadchádzajúcim sviatkom ich pokojné prežitie. Myslím ale, že to najpodstatnejšie nevyjadrím len tak jednoducho. Nie k nadchádzajúcim sviatkom, ale do ďalšieho života VÁM milí moji priatelia a kamaráti chcem popriať všetko len to najlepšie. Aby sa VÁM darilo, aby ste mali všetko po čom túžite a aby ste na mňa a na toto moje želanie nezabudli.

Milí priatelia, chcem vám len popriať k nadchádzajúcim sviatkom ich pokojné prežitie. Myslím ale, že to najpodstatnejšie nevyjadrím len tak jednoducho. Nie k nadchádzajúcim sviatkom, ale do ďalšieho života vám milí moji priatelia a kamaráti chcem popriať všetko len to najlepšie. Aby sa VÁM darilo, aby ste mali všetko po čom túžite a aby ste na mňa a na toto moje želanie nezabudli.

Sľubujem si, že k vám budem milší a budem vám priať stále a stále len to najlepšie, aby ste sa stali tým čím chcete a najlepšie, aby ste sa stali riaditeľmi a vedúcimi pracovníkmi, ministrami a primármi, rektormi a primátormi, šéfmi veľkých koncernov aj utajených skupín. Chcem pre vás, aby ste boli úspešnejšími než samotný úspech a aby ste na mňa potom neskôr nezabudli.

Najlepšie bude, aby ste vo všetkých týchto funkciách ktoré vám prajem boli zastrešení týmto našim úžasným štátom. Pretože, ako riaditelia mi za toto moje želanie a za to, že sme kamaráti dohodíte určite nejaké dobré pozície. Ako rektori univerzít mi predsa pomôžete získať akademické tituly bez väčšej námahy. Moji priatelia šéfovia úradov mi predsa vedia schváliť výrub stromov na nie mojom pozemku. Moji kamaráti vedúci na úradných oddeleniach od sociálky až po dopravný inšpektorát ma predsa privítajú v kanceláriách bez čakania a s kvalitnou kávou. Vďaka môjmu želaniu sa určite ako ministri radi prídete pozrieť na môj dom, ktorý som si postavil na niekoľkých vyvlastnených pozemkoch, vďaka vašim podpisom pod tie správne papiere a za peniažky, ktoré mali byť dané na lepšie cesty alebo pomoc pre hladové doliny.

Milí priatelia, jednoducho vám želám a sľubujem, že budem stáť za vami ako váš kamarát. Môžete byť pokojní, viete predsa, že aj keď sa o podobných kamarátstvach niečo v médiách spomenie tak naši kamaráti Slováci aj tak proti tomu nič neurobia, veď sa predsa boja. Strach z našich kamarátov v zelených dresoch je ten najlepší, za svoje služby do konca náš pomocník strach ani nič nechce. Takže sa ničoho nebojte a pokojne, naďalej prejavujte túžbu po úspechu ktorý vám samozrejme želám.

A nemyslite si že tieto naše želania a plány sú niečím čudesným, veď predsa takto to na tom našom Slovensku chodí už nejaký ten rok. Je to teda moderné a my chceme byť naďalej na tom našom Slovensku modernými Slovákmi, no nemám pravdu??? Slovák to je predsa pojem a my blaváci, ako nás s obľubou všetci nazývajú si naše slovenské ego môžeme pomastiť na našich chatách vo Vysokých či Nízkych Tatrách alebo do konca v Malej či Veľkej Fatre. Tam si môžeme aj kúpiť vybíjané opasky a valašky, no a týmto naše moderné slováctvo zavŕšiť. Naše deti tiež naučíme princípy moderného kamarátskeho Slovenska a môžeme len dúfať, že tu pre nich po nás niečo zostane.

S pozdravom váš nezabudnuteľný kamarát.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Slobodné a rozvedené matky sú moderné vdovy, tvrdia Kotlebovci

Kotlebovci cielia na zraniteľné skupiny s najväčšími finančnými problémami.

PLUS

Európa sa hýbe smerom, akým chce Merkelová

Angela Merkelová bola v posledných rokoch tvárou Európskej únie. Bez domáce podpory to bude mať oveľa ťažšie.


Už ste čítali?